O firmie


Ekola jest firmą usługowo-produkcyjną istniejącą na rynku od 2001 roku. Nasza Firma łącząc w sobie najwyższą jakość wykonania i nowoczesną technologię jest w stanie sprostać najbardziej wyszukanym gustom i oczekiwaniom naszych klientów. Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem mebli  kuchennych, łazienkowych, pokojowych, bibliotek,  nietypowych zabudów oraz wielu innych. Oferujemy Państwu oryginalne meble na wymiar o niepowtarzalnym stylu, formie i kształcie. Jesteśmy również producentem różnego rodzaju frontów meblowych, zarówno fornirowanych, jak i lakierowanych. Naszym nowym wyzwaniem jest produkcja wyjątkowych, oryginalnych zlewów drewnianych. Unikatowa technologia wykonania zlewów sprawia, iż wyróżniają się one nie tylko niepowtarzalnym wyglądem i charakterem, ale również bardzo wysoką wytrzymałością, odpornością i komfortem użytkowania.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EKOLA uzyskało wsparcie finansowe z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Polska Wschodnia 2014-2020, Oś priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 „Wzór na konkurencję”, II Etap na realizację projektu nr. POPW.01.04.00-06-0005/17-00 pt. „Wdrożenie na rynek innowacyjnej linii wzorniczej ekologicznych produktów armatury łazienkowej”

Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności i innowacyjności firmy EKOLA na rynku krajowym. Celami szczegółowymi są: dywersyfikacja działalności i włączenie do swojej oferty produktów uprzednio nie produkowanych w zakładzie – linii wzorniczej składającej się z trzech ekologicznych umywalek, zwiększenie zasięgu prowadzonej działalności oraz dywersyfikacja odbiorców.

Wdrożenie wyników projektu będzie skutkowało m.in.:

  • podniesieniem innowacyjności, wzrostem zaawansowania technologicznego i konkurencyjności,
  • wzrostem wartości rynkowej przedsiębiorstwa,
  • potwierdzeniem wysokich kompetencji,
  • pozyskaniem nowych Klientów i Partnerów,
  • powstaniem nowych miejsc pracy.

 Wartość projektu: 1 374 402,00 zł

Dofinansowanie Projektu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: 747 100,00 zł

UsługiSzafy z drzwiami przesuwnymi

fronty meblowe

meble na indywidualne zamówienie

Meble kuchenne

Meble biurowe

Meble łazienkowePrzykłady realizacji


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli. Naszą mocną stroną jest wykwalifikowany, doświadczony i zaangażowany zespół pracowników oraz nowoczesny park maszynowy. Naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, dla których projektujemy i wykonujemy meble na zamówienie, jak również firmy i instytucje. Działamy zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Realizowaliśmy projekty m.in. w Szwecji, Luksemburgu, Austrii.

Jak zamówić


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi podłogami, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie:

ekola.floors@gmail.com
+48 504 239 987
+48 600 984 840
projekt mebli
Klient
przesłanie projektu
Klient
spotkanie i pomiary
Klient & Ekola
analiza i wycena
Ekola
realizacja zamówienia
Ekola

projekt mebli
Klientprzesłanie projektu
Klientspotkanie i pomiary
Klient & Ekolaanaliza i wycena
Ekolarealizacja zamówienia
Ekola

KontaktPPHU Ekola Wojciech Pilip
Sitaniec 107
22-400 Zamość

mobile +48 504 053 020
e-mail: ekola.zamowienia@wp.pl

NIP: 922-186-30-46
REGON: 951075438